זרי כלה מיוחדים

אנחנו חיים בעידן שבו ישנה חשיבות רבה לייחודיות ומקוריות: אם בדור הקודם ועוד יותר בזה שלפניו שלט הקולקטיב וכך למשל הבתים של כולם היו דומים להפליא האחד לשני וגם האופנה הייתה יחסית אחידה ומי שמרד בכך נתפש במקרים רבים כחריג ומוזר, הרי שכיום האינדיבידואליות זקפה ראש, וטוב שכך, שכן בזכות זאת העולם הפך לססגוני יותר, מגוון יותר, מעניין יותר ובסופו של דבר גם יפה יותר.

אחת הדוגמאות הבולטות לתחום שבו הייחודיות חשובה במיוחד היא זר כלה. גם אם בימינו ישנם לא מעט אנשים שמתחתנים יותר מפעם אחת עדיין חתונה היא "אירוע של פעם בחיים", ובאירוע כזה מן הסתם גם החתן וגם הכלה רוצים להביא לידי ביטוי מלא את האישיות שלהם ולהבליט את מה שמיוחד בהם. בהתאם מושקעים משאבים רבים במציאות לוקיישן שלא יעורר את תחושת ה-"been there done that", בבחירת שמלת כלה שלא רק תחמיא לגוף אלא גם לא תיראה כמו אלף שמלות כלה אחרות – וגם במציאת זר כלה מיוחד.

איך למצוא את אנשי המקצוע המתאימים לכם ביותר?

כל ביקוש בימינו פוגש מייד היצע נרחב, וכך הדבר גם כשמדובר באותם זרי כלה מיוחדים.

את הסינון הראשוני כדאי לבצע כבר באמצעות האינטרנט – מעצבי זרי כלה שמכבדים את עצמם, ובוודאי אלה המובילים שאמונים על יצירת זרי כלה מעוצבים, מחזיקים אתר אינטרנט שבו מוצגות יצירות מעשי ידיהם ופרי דמיונם – שמאפשרות לנו להתרשם מהייחודיות שלהם והמקצועיות שלהם.

השלב הבא בדרך לזר כלה מיוחד כולל התרשמות מאישיותו של כל אחד מהמעצבים והמעצבות. בפרט חשוב לבדוק את מידת הקשב אלינו: זר כלה מעוצב לעילא ולעילא שלא מחמיא לכלה הספציפית ולא מתאים לה מחטיא בסופו של דבר את המטרה. באופן דומה גם זרי כלה מיוחדים ומרשימים שלא מתאימים להעדפות של הכלה (והחתן, אם הוא בוחר להיכנס לתמונה ולהשתתף בבחירה) ולאופן שבו היא רואה את היום החשוב בחייה מפספסים את ייעודם בסופו של דבר, ועל כן החשיבות הרבה של קשב מלא לרצונותיה וצרכיה של מי שאמורה לשאת את הזר.

לא לחכות לרגע האחרון

המלצה חשובה נוספת היא לא להמתין לרגע האחרון, וגם לא לרגע שלפני הרגע האחרון. ראשית, אנשי המקצוע המובילים בתחום עיצוב הזרים לכלות עמוסים בעבודה ולפעמים הם אף עלולים להיאלץ לסרב לכלה. שנית, לכל פרח קצב פריחה ופתיחה משלו ועל מנת ליצור זר מיוחד שכל מרכיביו מגיעים לשיאם בדיוק בטיימינג הנכון יש להיערך מראש.

מה כולל זר כלה מיוחד?

זרי כלה מיוחדים מבוססים קודם כל, באופן טבעי, על פרחים מרהיבי עין (בהתאם לעונת השנה, וכן כאלה שיוצרים הרמוניה עם השמלה של הכלה ועם אישיותה). בנוסף ניתן, ורצוי, לשלב בזר אבני חן שהולמות אותו, בדים רומנטיים, נשפכים ורכים כגון תחרה או משי, חוטי זהב ועוד ועוד כיד הדמיון הטובה על המעצב/ת ובהתאם לחלומה של הכלה.